Skąd bierze się niskie libido u kobiet i jak z tym walczyć.

Skąd bierze się niskie libido u kobiet i jak z tym walczyć.

Coraz więcej kobiet ma problemy z niskim libido i najczęściej chodzi o połączeniu fizycznych i psychicznych przyczyn, które czasami nie jest łatwo zidentyfikować i usunąć.

Jeśli chodzi o libido kobiet, lub popęd seksualny, odpowiednie możliwości, emocje i, ostatecznie, do osiągnięcia orgazmu, niestety, do tej pory, chodzi o duży nepoznanici, dla których rozwiązanie nie ma magicznej pigułki. Jednym z powodów jest to, że na zmniejszenie libido nie ma uniwersalnego przyczyną, niż istnieje wiele powodów, fizycznej i psychologicznej bazy

Najczęściej powodem jest zarówno aspekt fizyczny jak i psychologiczny

Najczęściej powodem jest zarówno aspekt fizyczny jak i psychologicznyGeneralnie chodzi o fizycznych dowodów, takich jak zmiany hormonalne (ciąża, poród, menopauza), problemy funkcjonowania tarczycy i innych chorób układu rozrodczego.

Problemy psychiczne, najczęstszą przyczyną jest stres (praca, mam relacje z partnerem), i chronicznego zmęczenia. Ponadto niektóre leki mogą wpływać na zmniejszenie libido, na przykład, leki, tabletki antykoncepcyjne, tabletki do normalizacji ciśnienia tętniczego krwi, tabletki przeciw alarmu.

Identyfikacja przyczyn

Jak już wspomniano, przyczyny obniżonego libido u kobiet, zazwyczaj nie jest powodem, a kilka. Na przykład kobiety, które podczas stosunku odczuwam ból, oczywiście, będzie miał coraz mniej potrzeba równowagi. I podczas gdy ból jest główną przyczyną, z powodu braku libido, trzeba znaleźć przyczynę bólu i dyskomfortu. W tych przypadkach, często mówimy o niektórych właściwościach kojących i przeciwzapalnych lub zmniejszenie vlaženju, co jest najbardziej prawdopodobną przyczyną jest niedobór estrogenów w okresie menopauzy. Ponadto, ból i niemożność osiągnięcia orgazmu może być natury psychicznej, które czasami są trudne do leczenia.

Jak by nie było, na pewno trzeba szukać profesjonalnej pomocy medycznej, w pierwszej kolejności, na lekarzy, lub ginekolodzy, które, z kolei, pomaga w razie potrzeby innych specjalistów. Jeśli początkowo nie traktują poważnie, nie agresywnie. Na pewno ustrajte tym, aby dotrzeć do sedna problemu.

Zmniejszenie libido może wpłynąć na życie każdego człowieka

ale i życie partnera, lub ogólnej komunikacji, zwłaszcza jeśli młody człowiek. Chociaż nie ma magicznej pigułki, aby rozwiązać ten problem, to z pewnością znak, że w umyśle i ciele dzieje się coś, co nie należy ignorować. Zmniejszenie libido, musi być wezwanie do przebudzenia, a konieczność dbanie o własne zdrowie fizyczne i psychiczne.

Jeśli nie uprawiasz sportu lub innej aktywności fizycznej, zacznij! Zmniejszenie libido może wpłynąć na życie każdego człowiekaRegularna aktywność fizyczna może mieć pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne, jak i libido. Ponadto, zacząć jeść zdrowo, jest wprowadzony do organizmu odpowiednią ilość wody, a jeśli masz problemy z przepływem kilogramów, spróbuj je wyciąć, bo i świadomość na temat wyglądu mogą wpływać na libido.

Lekarz, z kolei, z drugiej strony, on może przepisać smar na bazie estrogenów, który może pomóc vlaženju pochwy podczas stosunku płciowego. Również, istnieje możliwość otrzymania terapii hormonalnej, ale tylko zgodnie z określonych wskazań, które określa lekarz. Chociaż w aptece, możesz znaleźć konkretny plugin suplementy na bazie roślin, które mają pomóc w zwiększeniu libido, można spróbować, ale nie należy się spodziewać cudownego rezultatu. Ale, jeśli pacjent przyjmuje niektóre leki na bazie roślin, w konsultacji z lekarzem, w każdym razie, nie zapomnij wspomnieć, ponieważ mogą one wpływać na działanie innych leków i preparatów, ale i, być może, inne związane i niezwiązane ze sobą problemy zdrowotne, które były lub są.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *