Osiągnij orgazm dzięki kontroli oddechu

Osiągnij orgazm dzięki kontroli oddechu

Zrelaksuj się, oddychaj i bądź gotowy do orgazmu w swoim życiu. O orgazm, wiele razy pisałem, że porady, jakie pozycje do osiągnięcia orgazmu, i czy wiesz, że istnieje wiele tego, co można zrobić, aby widzieliście go częściej i lepiej orgazmu (a nawet więcej).

Nawet jeśli z orgazmu, nie mieć żadnych problemów, eksperci twierdzą, że mogą być, oczywiście, lepiej (choć pewnie trudno w to uwierzyć). Aby dowiedzieć się, aby zalogować się, jeśli w tym tych kobiet, przypomnij sobie chwile, kiedy zdajesz sobie sprawę, że bližite szczytu. Teraz, należy pamiętać, że oddech w tym momencie. Jak możesz oddychać? Głębokie, pełne jęczał? Czy chodzi o krótkich oddech przyspiesza? Zapisz, jeśli powietrze może być?

Jeśli będziesz robić to ostatni, może jednak się dzieje ograniczenie do orgazmu.

Jeśli będziesz robić to ostatni, może jednak się dzieje ograniczenie do orgazmuZatrzymanie oddechu, gdy bližite orgazmu dość częste zjawisko (prawie instynkt). Dzieje się tak z kilku powodów: nerwowość, emocje, oczekiwania, nie było zbyt głośno i nie obudzić dzieci… i, być może, jest to, że robisz to z tego powodu, że trudno oddychać, które poprzedzają orgazm sprawia, że te nienaturalnie. Ale, jak oddech odruch, podświadomość, w taki sposób, że jego zmiana w czasie, gdy organizm znajduje się w stanie stresu, może być również nieświadomie. Jeśli kiedykolwiek byłeś na jakiś trening, trenerzy bardzo często wyglądają jak swoje własne sprawność sprzętu, że trzeba oddychać, nie wstrzymuj oddechu. http://turkyfilio.info/jak-nauczyc-sie-osiagac-szesciopak-dzieki-chocolite/

Niezależnie od tego, co robisz, wstrzymywania oddechu podczas stosunku może ograniczyć zużycie tlenu w organizmie, co jest całkowicie odwrotny do zamierzonego, jeśli celem jest przyjemność. Z drugiej strony, wzmocnienie oddechu (szybciej i głębiej) pomaga poprawić krążenie krwi, co jest bardzo ważne dla cyklu seksualnego reagowania. Przepływ krwi w dziedzinie seksualnego jest naturalną częścią procesu, który prowadzi do orgazmu.

Jakakolwiek była przyczyna, że można zachować oddech podczas seksu, na przykład, jeśli jesteś zbyt koncentruje się na dźwięki, które on produkuje, chyba nie tylko, aby przepływ krwi nie wystarczy, aby twój narząd płciowy już ani psychicznie nie być „w strefie” na przeżywanie orgazmu. Rozluźnienie ciała i głębokie oddychanie może, oczywiście, znacznie poszerzyć swoje doświadczenia seksualne. Jest to szczególnie ważne, aby głęboko oddychać powoli – bo wtedy wydaje się, orgazm zmniejszyć masę intenzivnijima i brojnijima.

Jeśli masz orgazmu bez problemów jesteś szczęśliwa

Jeśli masz orgazmu bez problemów jesteś szczęśliwaniezależnie od tego, jak oddychasz, jest to bardzo wygodne. Ale fakty naukowe mówią o tym, że głębokie oddychanie pomaga i takie osoby, które pomagają mu, że orgazm staje się bardziej intensywny.

Tylko uważaj, bo nie chcę jednocześnie zbyt skupić się na tym, jak i jak często można oddychać, bo trzeba znowu zamiar być tylko w tym. Cel-z biegiem czasu, uprawiania sportu, że będzie oddychać głęboko, stanie się to, co robisz naturalnie i nieświadomie. Oznacza, to nie jest dobre i nie, jeśli zbyt dużo myśli się zatrzymać i po prostu oddychać. Sztuką jest, aby skupić się na oddechu, w skrócie do orgazmu, ale nie podczas orgazmu.

Jeden z prostych sposobów, jak można „dowiedzieć się”, że trzeba głęboko oddychać, staje się czymś, naturalnie, podczas masturbacji. Tak, że można dowiedzieć się od tego nawyku, i ona, oczywiście, będzie podczas stosunku płciowego.

Postaraj się przedłużyć swój jęk podczas obsługi masturbuje się – i od razu powinieneś zobaczyć zmiany w odczucia ciała. Istnieje kilka innych konkretnijih instrukcje, jak powoli i często – słowo o spokojnej, głęboko oddychać za pomocą przysłony, i nie mały wdech i wydech piersi. Temat wdech i wydech przez nos lub usta – tu nie ma reguł, spróbuj sam, co lepiej pasuje.

Dlaczego nie spróbować tej techniki oddychania? Nic nie kosztuje, a jeśli, aby pomóc ci znaleźć orgazm, który w żadnym wypadku, aby przeżyć lub przekształcić go w najlepszy orgazm w swoim życiu – to nie jest łatwe i proste rozwiązanie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *