O mnie

Nie podobają mi się ludzie wyniosłe. Ludzie, którzy uważają, starszych, choć intelektualnie i duchowo, nie są. Nie podobają mi się ludzie, którzy rozwiązują swoje problemy w sposób agresywny. Nie lubię być traktowany jako obiekt. Nienawidzę, aby mi narzucać rzeczy, lub, aby dowiedzieć się rzeczy, które nie odpowiadają rzeczywistości o sobie. Nie mogę powiedzieć, że nie wpływa na mnie w pewnym stopniu się różnić, w zależności od każdego człowieka indywidualnie, co widzę lub słyszę. Nie mogę powiedzieć, że jestem przyzwyczajona ze złem, które może istnieć w ludzi i myślę, że nie będę robić.
Nie mogę powiedzieć, że jestem człowiek spokojny, który przechodzi z cierpliwością na wszystkie cierpienia, ale po tym, jak ja jestem, mi przejść.
Nie dał jednak do zrozumienia, że nie trzeba udowadniać nic nikomu. Co ważne, aby mnie pogodzić mi się ze mną, że mnie znają wady i próbować je zakrywają swoje, bo niezależnie od sytuacji, mogę powiedzieć z ręką na sercu, że nie jest mi wstyd za to, co ma lub to, co zrobiłem.