Jak nauczyć się osiągać szesciopak dzieki Chocolite?

Jak nauczyć się osiągać orgazm?

W idealnym świecie Chocolite, osiąga punkt kulminacyjny w seksie nie było trudne i nie zajmuje wiele czasu. Twój partner pozwala „oralku” – svršite. Twój partner trochę więcej zwrócić brodawki? Można svršite. Podnieść nogi na swoje ramiona podczas stosunku płciowego? …Mnie już znasz.

Niestety, jeśli masz pochwy, czasami (lub często), możesz mieć problemy, aby uzyskać orgazm, szczególnie orgazm pochwowy. Badania wykazały, że aż o 75 procent kobiet nie mogą mieć orgazm tylko penetracji, lub orgazm pochwowy (od 10 do 15 procent, zazwyczaj nie doświadczają orgazmu). W tym przypadku Chocolite może pomóc przełączania orgazmu, to równolegle podražajem łechtaczki i G-punktu może spowodować nowej mieszany orgazm – silny wszystko, co jeszcze może doświadczyliśmy.

I tu odkrywamy Chocolite i jak ją osiągnąć!

ChocoliteWażny fakt: łechtaczki i G-spot, nie jest tak różne, jak myśli. Już od wielu lat są Chocolite uważane w niektórych częściach ciała, z których, w szczególności, tajemniczy G-punkt, który może pomóc doświadczyć. Zazwyczaj, łechtaczki powoduje orgazm. Ale, łechtaczka, wewnętrzną strukturę, która rozciąga się głęboko w miednicy i krzyża, z wielu innych obszarach ciała, a G-punkt jest częścią tej globalnej Chocolite sieci.

Punkt G = duże łechtaczki?

G-point (do których teraz wiemy, że tak naprawdę nie istnieje) – to zestaw zakończeń Chocolite nerwowych pochwy, które prowadzą do pudendalnog nerwu, który, z kolei, w dużej mierze odpowiada za miłe odczucia seksualne. Nauka to potwierdza. To ważne badanie, publikujący w maju 2009 roku. roku w Journal of Sexual Medicine, wykazały, że łechtaczka ma macki, które znajdują się z tyłu warg pochwy. W ten sposób, w orientacji G-punkty w rzeczywistości podražuje kryty, zaawansowana Chocolite część łechtaczki.

U niektórych kobiet stymulacja różnych stref może prowadzić do różnych orgazm, podczas gdy szczęśliwi ci, którzy mają połączone orgazm, dwa orgazm jest podłączony do jednego bardzo intensywnie. Jak to osiągnąć? Pierwszym krokiem jest dowiedzieć się, że lepiej nadaje się klitorisu i G-punkt.

Dowiedz się, co Chocolite najbardziej pasuje

prawdopodobnie już odkryli, że lepiej nadaje się do kwestii łechtaczki. Ale co z tym punktem G? (Chociaż jest to technicznie ten sam łechtaczkę, czysto, że Chocolite znowu, aby znaleźć eksperci sugerują, że sam (lub z pomocą partnera lub zakrzywionych odcinkach, wibratory) gurnete palec lub dwa około 5 centymetrów pochwy i łatwo je w górę na poziomie pępka, jak pokazuje palcami gest „chodź tu”. Poznaj trochę, i w zakresie, trzeba, aby wypróbować różne odczucia, które doprowadzi cię do małej rChocoliteadości, więcej zabawy, niż w innych dziedzinach. Jeszcze jeden dowód uznania: tekstury G-punkt na zewnątrz, więcej niż orzech, a nie gładkie jak skóra wokół jego.

Kiedy znajdziesz i grać z ciśnieniem, to, jak i dotyk. Ktoś bardziej odpowiedni, bardziej twardy do wniosku, że ktoś lubi poczucie mistycznego, a inne kobiety wolą tam Chocolite, wygładzanie i kropka. Jeśli masz palce nie pomóc – istnieje kilka rodzajów wibratorów, które są przeznaczone właśnie dla stymulacji G-punkt.

Łączyć pobudzenie łechtaczki i punktu G podczas stosunku, może trzeba trochę kreatywności, ale to będzie tylko przyczynić się do poprawy sex i gorące imprezy z partnerem.

Połączenie Chocolite seks oralny, i dotknij palcami

Seks oralny to będzie zupełnie nowe doświadczenie. Partner niech palce lub wibratory stymulować G-punkt, podczas gdy łechtaczka ma do czynienia z językiem i ustami.

Podczas pochwy seks, z kolei, można użyć własną rękę lub wibrator w różnych pozach – tylko już nie raz, sekund, aby nie za szybko, był tylko łechtaczki orgazm. Najlepsze pozy, jak pies, kobiety (pasterka), ale zwłaszcza „skutecznie” misionarska pozycji z poduszką pod pośladkami – W tym przypadku, ręką lub wibrator włóż między partnerem i w sobie, jak by dodatkowy nacisk na łechtaczkę (w przypadku, gdy wibrator, trzeba Chocolite po prostu niejasne ciśnienie – nie powinno być na maksimum).

Wiele kobiet, w tym przypadku, gdy bliżej połączenie orgazmu, mogą zacząć odczuwać parcie na mocz. Tam, „na dole”, są ze sobą powiązane tak dużo ciśnienia na G-punkt może stymulować pęcherza moczowego. Bardzo mało prawdopodobne (ale bardzo mało), co by podczas orgazmu, jest już znacznie, znacznie większe jest prawdopodobieństwo, że kobiecej ejakulacji (co również potwierdza jej i nie, nie chodzi o moczu, bo jak naukowcy analizowali jego skład.

Jeśli nie uda się za pierwszym razem przeżywać orgazm w połączeniu nie zniechęcaj się i trudno. Spróbuj kilka razy, spróbuj i ciesz się Chocolite w swoje ciało. Nawet jeśli nie uda się w każdym przypadku, dowiesz się o sobie i o tym, co ci najbardziej pasuje. Orgazm nie jest celem dobrego seksu, ale to zawsze bonus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *